“Fytyrë mi, lajkatare e neveritshme… të shfarostë Zoti”, Almeda Abazi na la pa fjalë me reagimin kundrejt ndjekëses

Instagram Post

Një ndjekëse e revoltuar dhe aspak e përmbajtur me fjalorin e saj, ka hyrë në profilin e ish miss-it shqiptar Almeda Abazi dhe nuk i ka lënë gjë pa thënë.

E ka ofenduar me fjalët më fyese, duke e quajtur fytyrë mi, lajkatare e neveritshme e njeri me shumë po*dhë. Mirëpo nga ana tjetër përgjigja e Almedës është shumë e qetë, madje injoruese.

LEXO EDHE  Egzona shpërthen në lot pas sherrit me Beatrix, Donaldi mban anën e moderatores

“Unë akoma vdes pë groshët me qepë”, shkruan ajo.

story.JPG