Roza Lati dhe Ina Gjonci e thonë troç: Jemi puthur me djem të panjohur në club

E ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora ka qenë aktorja e njohur Ina Gjonçi. Ajo dhe Roza bënë një lojë mjaft interesante “E kam bërë, nuk e kam bërë”.

Roza Lati lexoi disa opsione dhe të dyja vajzat duhet ta tregonin me tabelën në dorë nëse e kanë bërë apo jo një veprim të caktuar.

Roza Lati lexon një nga opsionet: Një natë në club kam puthur dikë që nuk e njihja.

LEXO EDHE  Ardit Çuni tregon kush duhet dhe kush nuk duhet ta fitojë kurrë “BB VIP”

Të dyja kanë ngritur tabelën “e kam bërë” duke u justifikuar se tashmë ato janë të famshme dhe nuk mund t’ja prishin fansave nëse i kërkojnë një puthje.

Roza Lati: Mirë unë, po ti? Unë siç puth në studio i puth edhe në club. (qesh).

Ina Gjonçi: Edhe unë kështu, fama, fansat për këtë e kam fjalën.