I pezulluan patentën, Armina bëhet ‘shoferja personale’ e Shkëlzen Berishës (Foto)

Pak ditë më parë Shkëlzen Berishës iu pezullua patenta. Megjithatë duket se tashmë Shkëlzeni ka gjetur zgjidhjen më të mirë për të udhëtuar me makinë.

“”Patenta” e re”, ka shkruar Berisha krah fotove të fundit të publikuara në llogarinë e tij në ‘Facebook’  ku shfaqet krah partneres së tij blogeres Armina Mevlani.

Çifti janë shfaqur shumë të qeshur krah njëri-tjetrit dhe me sa duket e kanë shijuar shumë këtë xhiro së bashku.

LEXO EDHE  Einxhel del nga shtëpia e "Big Brother" pas dëmtimit në krah, produksioni e shoqëron në spital