Juristja seksi “tërbon” ndjekësit e veshur me bikini transparente

Juristja seksi Redona Koçi tërboi ndjekësit në Instagram me të brendshme transparente.

Redona ekspozoi format e saj bombastike trupore duke mos lënë vend për imagjinatën. Me pozat e nxehta dhe joshëse, ajo i vuri ‘flakën’ rrjetit duke i ‘çmendur’ të gjithë.

LEXO EDHE  Georgina e pakënaqur edhe pse është e rrethuar nga luksi: Ja çfarë më mungon

Prej disa kohësh na kishin munguar fotot e saj provokuese, por Redona vendosi të rikthehet dhe të kënaqë ndjekësit e saj.

Redona njihet për linjat e saj perfekte trupore dhe fotografitë mjaft atraktive, që poston vazhdimisht.