Epike/ Paloka: Prite Zot, kur të dali Turi ndonjë ditë e të kërkojë lista të hapura, pa koalicione

Pyetjet e provimit të Gjuhë-Letërsisë janë kthyer në meme në rrjetet sociale. Ndërkohë që nënkryetari i PD, Edi Paloka, e ka lidhur pyetjen që është bërë virale në rrjet dhe me kërkesën e ‘opozitës’ parlamentare për sistemin zgjedhor.

Me anë të një postimi në Facebook, Paloka me ironi shkruan se prit tani kur të dalë Turi të kërkojë lista të hapura pa koalicione.

LEXO EDHE  Vizita e Erdogan, Vasili: Qeveri batakçinjsh, i lëpin këmbët sevapçinjve

Ja postimi i Palokës:

Prite Zot, kur te dali Turi ndonje dite e te kerkoje lista te hapura , pa koalicione !