Trejsi Sejdini “çmend” kalimtarët amerikanë (Foto)

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini, di gjithmonë se si të tërheqë gjithë vëmendjen nga vetja. Mjafton një postim në rrjetet sociale dhe gjithë sytë janë nga ajo.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar disa poza mjaft provokuese. Ajo shfaqet në rrugët e Amerikës e veshur me bikini duke lëpirë një akullore.

LEXO EDHE  Djali i saj u vetëvra në moshën 17-vjeçare/ Këngëtarja shkon në funeral me kostum ngjyrë rozë

Në këtë mënyrë, ajo vuri në pah linjat e saj perfekte trupore, të cilat nuk e ka aspak problem që t’i ekspozojë për ndjekësit e saj.