Jona Spahiu rrëfen aventurën e “çmendur” me kunatën në New York: Ditët pasardhëse kanë qënë tmerruese

Moderatorja e njohur, Jona Spahiu ka qenë pasditen e djeshme e ftuar në programin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Ajo foli për jetën e saj, kohën e karantinës si edhe për raportet që ka me familjen e bashkëshortiti. Në studio Jona u surprizua nga një lidhje direkte që u realizua me kunatëën e saj, Dritën, me të cilën gëzon një raport shumë të ngushtë.

Teksa Jona ka pohuar se motra e Frenklit është shumë e rëndësishme për të, ka treguar dhe një histori me të kur kjo e fundit është përpjekur ta dehë në Neë York.

LEXO EDHE  Dy moderatoret e njohura revoltojnë Arbana Osmanin në spektakël, ja çfarë ndodhi

Shkojmë atje dhe më tha mua do më bëjë tapë, i thotë Frenklit do ta bëj tapë gruan tënde. Më bëri tapë në Neë York. Ne pimë shotsa, tekila. Drita porositi tekila Don Hulio, që pi Kylie Jenner. E tmerrshme kanë qënë ditët pasardhëse, pasojat”- tregoi Jona.

 

View this post on Instagram

 

Jona Spahiu: Si u bëra tap me kunatën në New York! #ftesënë✋

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on