Lajmi i Fundit/ E goditën me biçikletë, plagoset 58-vjeçari në Tiranë

Një përplasje mes dy personave ka ndodhur sot në mesditë në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, R.C., si pasojë e një konflikti çasti, ka goditur me biçikletë 58-vjeçarin F.H.

Pas kësaj, dy personat janë konfliktuar edhe fizikisht. Për pasojë, ka mbetur i plagosur 58-vjeçari, i cili është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Policia, nëpërmjet një njoftimi për mediat, bën me dije se është shoqëruar në komisariatin Nr.3 R.C.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

LEXO EDHE  Çmontohet organizata e trafikut të drogës italo-shqiptare në Bolonja, pastronin paratë në biznese të ndryshme

Rreth orës 15:40, tek 9 katshet, si pasojë e konflikt te çastit shtetasi R.C., ka goditur me biçikletë dhe me pas është konfliktuar fizikisht me shtetasin F.H., 58 vjeç. Si pasojë e konfliktit është dëmtuar shtetasi F.H i cili është dërguar ne spital për të marrë mjekim.

Shtetasi R.C., është shoqeruar në ambientet e Komisariatit Nr.3 për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.