“Kur ke tre katër pallate”/ Einxhel Shkira ‘thumbohet’ për ish-in në emision

Flor Gjini, Einxhel Shkira, Klodiana Shala dhe Lenc Jemini ishin të ftuarit e pasdites së djeshme në ‘Ftesë në 5’ aty ku folën për temën ‘Si i kanë marrëdhëniet me flirtimet?’

Ata u pyeten se nëse kanë ngacmuar një person teksa kanë pasur në krah dike tjetër. Einxhel tha jo, e Klodiana dhe Flori e ngacmuan moderatoren duke i thënë se ka pasur një person në krah qe zoteronte 3 ose 4 pallate.

LEXO EDHE  Video/ Vëllezërit Lleshi këngë për banorët e "Big Brother VIP": Bora s’shkrihet pa ra shi

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Unë më duket s’kam qënë me të dashurin në publik që ta bëj xheloz duke ngacmuar të tjerë.

Klodiana: Ti vetëm shpi ti’

Flori: Dhe majë malit… po si të kesh 3-4 pallate

Bieta: Ndërtues po, 3-4 pallate po…

Einxhel: Ai ndërtuesi im i kishte në mendje ato pallatet, unë vazhdoj në shtëpi me qera, kur të ndërtojë të ma japi një shtëpi.