Gjest i bukur nga Salah, u paguan karburantin të gjithë të pranishmëve në stacionin e gazit

Mohamed Salah është një futbollist shumë i respektuar në qytetin e Liverpool-it. Kjo jo vetëm për faktin që ai është një nga lojtarët kryesorë në suksesin që po kalon skuadra angleze por edhe për personin që ai është jashtë fushave të lojës.

Së fundmi ylli egjiptian ka bërë një gjest të bukur, duke u paguar karburantet e të gjithëve që ndodheshin në stacionin ku kishte shkuar për tu furnizuar.

LEXO EDHE  Siguria në stadiume, ekspertët e UEFA-s vizitë inspektuese në Tiranë

Ai gjithashtu thuhet se ka dhuruar doreza dhe dezinfektues për qytetarët gjatë kësaj kohe të pandemisë.

https://twitter.com/LFCVine/status/1270967494489096192