Foto/ Sabri Fejzullahu nderohet me “Çelësin e qytetit”

Me rastin e 11 Qershorit, Ditës së Çlirimit të kryeqytetit të Kosovës, Komuna e Prishtinës ka dhuruar “Çelësin e Qytetit” për Sabri Fejzullahun.

Shpend Ahmeti, në prani të mediave dhe me shoqërim të duartrokitjeve të të pranishmëve, i dhuroi këngëtarit Sabri Fejzullahu “Çelësin e Qytetit” nëshenjë mirënjohjeje.

LEXO EDHE  Anaid Kaloti: Bora Zemani është shqiponjë, ndërsa kërmilli është...

“Sa nder i madh. Faleminderit shumë. S’po di çka me thënë, faleminderit”, u shpreh artisti mes emocionesh.