Vajza e ish-deputetes shqiptare ‘çmend’ rrjetin me pozat e fundit (FOTO)

Ada Deda është vajza e ish-deputetes së PD-së Albina Deda. Ada është një modele e cila shkëlqen me fizikun dhe pamjen e saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë poston edhe foto provokuese.

LEXO EDHE  Theu këmbën dhe iu nënshtrua një operacioni, Enca tregon si po i kalon ditët pas akisdentit që kaloi

Së fundmi Ada ka hedhur një foto me rroba banjo në plazh dhe duket më në formë se sa kurrë.

Fotografia e saj ka marrë shumë pëlqime dhe komente të shumta.

Shihni fotot e saj më poshtë: