“Punojnë ndonjëherë këta njerëz”, Lei Kraja tregon për reagimin e së motrës kur vjen në Shqipëri

Moderatorja sportive Lei Kraja së bashku me motrën e saj, Miriam, ishin të ftuara pasditen e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Lei është zhvendosur në Shqipëri pasi moderon emisionin e sportit në ‘Digitalb’ ndërsa motra e saj jeton në Amerikë. Mirëpo duket se Miriam nuk ka të njëjtin mendim si Lei për vendin tonë.

Motra e moderatores habitet nga kafenetë të cilat janë të mbushura plot me njerëz, madje pyet se nëse punojnë ndonjëherë njerëzit këtu. Lei me humor është shprehur se ajo për këtë arsye po jeton në Shqipëri, për kafet.

LEXO EDHE  Babai i Gigi Hadid ndan foton e rrallë të së bijës shtatzënë gjatë qëndrimit në Pensilvani

“Unë për kafet erdha në Shqipëri. Miriami sheh kafet dhe thotë punojnë ndonjëherë këta njerëz. Jeta në Amerikë është më e kufizuar, punon më shumë. Nuk i ka pëlqyer jeta e shqiptarve”, tha Lei gjatë intervistës me Bieta Sulon.

Featured image of article: “Punojnë ndonjëherë këta njerëz”, Lei Kraja tregon për reagimin e të motrës kur shikon bar-kafetë plot në Shqipëri: Unë prandaj lashë Amerikën…