FOTO+18/ Senatorja meksikane harron kamerën hapur dhe del nudo në mbledhjen me gazetarët

Mbledhjet online për shkak të virusit të ri COVID-19, kanë sjellë jo pak incidente të zyrtarëve të lartë.

Së fundmi, një senatore në Meksikë ka rënë pre e incidenteve të punës online, pasi ishte duke folur në aplikacionin “Zoom” me kolegët e saj të partisë Lëvizja Kombëtare dhe gazetarët

Senatorja meksikane Martha Lucia Micher, 66 vjeç ka harruar kamerën hapur dhe është zhveshur.

LEXO EDHE  Për të fluturuar drejt Greqisë duhet të pajiseni me kod/ Rregullat e reja

Mediat e huaja bëjnë me dije se ajo ka qenë duke diskutuar ndikimin e pandemisë koronavirus në ekonominë e vendit, por në një moment u shfaqe toples para kolegëve dhe gazetarëve.

Pas këtij incidenti Micher ka kërkuar falje si kolegëve të saj, por dhe publikut. Në një reagim pas kësaj ngjarje, Martha u shpreh se  nuk ka turp që ka treguar pjesët intime të trupit.