A do ketë marrëveshje? Këshilli Politik vijon bisedimet

Damian Gjiknuri, Rudina Hajdari, Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili do të mblidhen sërish sot në orën 11:00 për të vijuar diskutimet për Reformën Zgjedhore.

Takimi i sotëm do të zhvillohet sërish në rezidencën e Ambasadës Amerikane, si takimi 9-orësh i së martës.

LEXO EDHE  Skandali/ Veliaj shpall tenderin për Teatrin Kombëtar dy muaj pasi rrënoi godinën historike

Nuk dihet ende nëse do të jenë të pranishëm dhe ambasadorët Kim, Soreca dhe Norman.

Dje, palët konsumuan plot 9 orë në negociata, por pa arritur në një marrëveshje.