Lyevi flokët me shumëllojshmëri ngjyrash, Sabiani tregon sa kohë harxhoi dhe kush ia mbushi mendjen

Sabiani është i njohur për flokët e tij kaçurrela bjonde, por ditë më parë  këngëtari i njohur ndryshoi tërësisht look. Ai leu flokët ngjyra-ngjyra dhe duket tërësisht ndryshe, por njëkohëisht shumë trendy dhe me stil.

I pyetur nga “Panorama Plus” se si i lindi ideja për të bërë një ndryshim të tillë drastik në pamje, Sabiani u përgjigj:

LEXO EDHE  Jonida Vokshi befason edhe Gentian Zenelajn, komentet EPIKE mes dy aktorëve nuk duhen humbur

“Të them të drejtën, as e njoh fare reperin 6ix9ine, por vajza ime Keisi më tregoi flokët e tij dhe më pëlqyen shumë. Çudi si s’më kishte shkuar ndërmend më parë. Është kaq gjë e thjeshtë dhe e bukur. Edhe pse për këtë ndryshim të ngjyrës m’u desh të shpenzoja 6 orë!”