Se*s, alkool, drogë/ Baby G dëshiron të jetë pjesë e festave të shfrenuara të Dan Bilzerian

Këngëtarja Baby G ka marrë një pauzë në muzikë pasi u bë një kohë e gjatë që nga publikimi i projektit të saj muzikor.

Baby G, për shkak se ka qenë për shumë kohë në karantinë, ka shprehur dëshirën për të shkuar në party e saktësisht të shkojë në një si ato që Dan Bilzerman organizon.

LEXO EDHE  Pas shërimit, ish-banori i Big Brother infektohet me COVID për herë të dytë

Festat e tij janë të mbushura me alkool, drogë, shumë femra të bukura që shumicën e kohës janë vetëm me bikini, dhe muzikë të lartë.

“Dua një party si këto pas gjithë kësaj”, shkruan Baby G në instastory aty ku ka postuar një video nga një festë e çmendur e Dan.

Baby G