E papritur! Sabiani ndryshon look, lyen flokët me shumëllojshmëri ngjyrash

Këngëtari shqiptar Sabiani njihet për pamjen e tij të veçantë, me flokët bjonde dhe kaçurele. Prej shumë vitesh këngëtari është shfaqur në këtë formë në publik derisa vendosi të bëjë një eksperiment shumë të çuditshëm.

LEXO EDHE  U mbyt në liqen, ish-bashkëshorti i aktores së njohur po përjeton një makth

Sabiani ka lyer flokët në ngjyra të ndryshme, blu, kaltër, portokalli, të verdha lejla e shumë kombinime të tjera. Ishte vajza e këngëtarit ajo e cila i postoi fotot e të atit me këtë look.