Video/ Kinsey Wolanski surprizuese si gjithmonë, shikoni rrengun që i bën shoqes së saj superseksi!

Kinsey Wolanski tashmë njihet nga të gjithë ata që ndjekin futboll, sidomos magjinë që ofron Champions League. Modelja amerikane kishte zgjedhur skenën më të madhe për t’u bërë e famshme. Ajo u fut në fushë gjatë finales së Champions League, mes Tottenham dhe Liverpool.

Gjysmë e zhveshur, bukuroshja me forma mjaft të lakmuara nga femrat e tjera, tërhoqi jo vetëm vëmendjen e kamerave.  Në rrjetet sociale u bë shumë e ndjekur dhe tashmë është protagoniste me rrengjet e saj.

LEXO EDHE  Napoli i jep ultimatum Milik: Rinovo kontratën ose largohu!

Një të tillë ia ka bërë një mikeshës së saj, që vrapon për të hyrë në makinë. “Po bie shi, nuk dua të lagem”, thotë ajo, ndërkohë që kurthi ishte përgatitur nga Kinsey, e cila në ulësen e makinës luksoze kishte hedhur ujë.