Ja çfarë i ndodhi ish-futbollistit ukrainas pasi pranoi që kishte bërë seks treshe (Video)

Një grindje shpërtheu mes ish-futbollistit ukrainas, Aleksandr Alijev dhe ish-gruas së tij Tatjana, teksa Alijev ishte duke folur me bukuroshen Ina Golovko live në Instagram ndërkohë që u shpreh se kishte bërë seks treshe.

Ish-mesfushori i Dinamos së  Kievit dhe Lokomotivës së Moskës, u mburr me këtë gjë në ‘Instagram’ para 24 mijë ndjekësve, ndërkohë që pasi dëgjoi fjalët e Aleksandërit, ajo u dëgjua duke bërtitur në sfond. Pavarësisht se janë ndarë, Alijev dhe Tatjana banojnë në të njëjtën shtëpi. Ajo tha se është e papërshtatshme të flitet për gjëra të tilla para fëmijëve.

LEXO EDHE  Modelja e njohur shqiptare bën testin për Covid-19, ja si rezulton

“Shkoni në ballkon dhe flisni për seks atje. Mbylle gojën, këtu ka fëmijë”, ishin fjalët e Tatjanës. I pashqetësuar për këtë, Alijev insistoi se ish-gruaja e tij po ia fuste kot, madje duke qeshur, vazhdoi bisedën normalisht me fansen.