Reperi i njohur lavdëron Taynën dhe ofendon keq reperet e tjera: Plaka të dala në pension

Tayna është një prej rep-artisteve më të suksesshme aktualisht në skenën muzikore shqiptare. Një këngë shumë e suksesshme e saj është dueti “Bye Bye” me Dafina Zeqirin, i cili vazhdon ende të dëgjohet në publik.

Reperi Real 1 së fundmi ka publikuar disa video në rrjete sociale, ku shfaqet duke dëgjuar pikërisht këngën e lartpërmendur.

LEXO EDHE  VIDEO/ Alarmohen banorët e "Big Brother VIP", Beniada rrëzohet keq dhe vritet gjatë provës javore

Reperi ka lavdëruar Taynën ndërsa reperet e tjera i ka cilësuar si plaka të dala në pension.

“Valla bre shaolina, kur u hi qekjo çikë pe dini ju babo, ua ka dhanë tmerrin këtyre plakave babo, me pensione”- janë fjalët e reperit.