Fansja e Milanit “ndez” rrjetet sociale

Cristina Colier është një “djall” seksi.

Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit kuqezi ndërkohë që në Instagram me format e saj dhe fotot që poston ajo po çmend jo vetëm tifozët e Milanit por të gjithë fansat e saj.

LEXO EDHE  Data e rifillimit të Premier League pritet brenda javës, klubet vendim unanim për rikthimin në stërvitje

fansja