“As unë nuk shkoj tek berberi”/ Video e Presidentit të Italisë, po bën xhiron e rrjetit

Zyra e shtypit publikoi gabimisht një video të Presidentit italian, Sergio Mattarella, që nuk ishte për transmetim.

Një video ku Mattarella po regjistronte një mesazh për popullin.

Në një moment një nga pjesëmarrësit aty i thotë të rregullojë flokët dhe ai i përgjigjet: “Giovanni, as unë nuk shkoj tek berberi”, ndërkohë që po mundohej të rregullonte flokët me dorë.

LEXO EDHE  Fitër Bajrami, besimtarët falin namazin në xhamitë e vendit

Por videoja e Mattarellas është pëlqyer tej mase nga të gjithë dhe tashmë është bërë virale në rrjet.