Në një kohë frike nga Koronavirusi, modelja e njohur kërcënon kamarieren se do ta pështyjë

Një modele instagrami është kritikuar shumë në rrjet nga ndejkësit, pasi kërcënoi një kamariere se do ta pështynte, në një kohë si kjo kur të gjithë po i tremben koronavirusit.

Karylle Banez u ankua në Instagram për shërbimin zhgënjyes që kishte marrë, teksa hante darkë disa netë më parë.

Ajo shkruan mbi foton që hodhi në rrjetin social: “Nëse do të kisha koronavirus, e di shumë mirë se kujt do t’u tështija sipër (kamarieres së pasjellshme atje)”.

Ajo më pas tregon se sjellja e kamarieres ishte aq e keqe sa i kishte prishur dhe humorin. Por restoranti duket se nuk ishte aspak i kënaqur nga kjo, pasi i kërkoi asaj ta merrte mbrapsht kërcënimin rreth koronavirusit.

 

View this post on Instagram

 

crop @meshki ♡ (Side note: I wanna go to Tokyo now 🎆🎏🎎🇯🇵)

A post shared by karylle (@karylle) on

LEXO EDHE  A do të zëvendësojë Donaldin në BBV? Reagon për herë të parë Romeo Veshaj