Bllokohet në doganën e Malit të Zi/ Mandi Nishtulla-Ramës: Të q*ftë Kina robt (Video)

Këngëtari i njohur Mandi Nishtulla, në një video të postuar në rrjet ka shpërthyer kundër kryeministrit Edi Rama.

Në videon e publikuar, Nishtulla shprehet se aktualisht ndodhet në doganën e Malit të Zi dhe nuk mund të futet në Shqipëri pasi është mbylluar çdo pikë doganore nga qeveria për shkak të koronavirusit.

“Të gjitha i ka bllokuar Edi Rama. Shqiptarët duhet të shkojnë në shtëpitë e veta. A e di Edi Rama? Ngeli mos dilni nga shpia mos dilni nga shpia. Po ti nuk jeton nkinë mor të q*ftë Kina robt.

Hajd të rrimë ne këtej jashtë shtetit. Kemi lek për ushqim apo për hotel ne o Edi Rama? Gjithë ky këngëtar i Shqipërisë duke qëndruar në hotele ktej.

Ti nuk je në rregull. Shpërndajeni sa më shumë këtë video, deri sa të shkojë në shpinë e Edi Ramës. Tradhtari i Shqipërisë” -shprehet Mandi Nishtulla.

LEXO EDHE  Beatrix në gjendje të rënduar psikologjike pas eliminimit nga "BBV", në Instagram i ndodh e papritura