Ja pse u arrestua Henri Çili

Satiristi Helidon Tahiraj ka reaguar lidhur me operacionin e policisë, ku ndër 34 të arrestuarit ishte edhe botuesi dhe analisti Henri Çili.

“Ja përse u arrestua Henri-Neim Çili

Këta te ndaluarit shumica qenkan nga Përmeti. Çudi se atje nuk ka patur kriminalitet, thoshte media.

LEXO EDHE  Zuckerberg njofton risinë më të re në WhatsApp, ç'do të ndodhë me mesazhet

Mos e kanë arrestuar Çilin që ka gënjyer nëpër media se, Permeti është vend pa krime”, shkruan Tahiraj.