Alketa Vejsiu si rrallëherë publikon foton e ëmbël të djalit

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu e ka mbajtur gjithmonë hermetike jetën e saj private dhe familja e saj ka qenë larg prej syve të publikut. Të pakta janë fotot që Alketa ka publikuar me fëmijët dhe në çdo pozë ajo është kujdesur për të mos zbuluar fytyrën e tyre.

Mëngjesin e sotëm ajo ka bërë të njëjtën gjë. Alketa ka ndarë me ndjekësit e saj pamjen më të bukur me djalin. Nëpërmjet një Instastory Alketa ka publikuar një foto të Lionel, ku sërish fytyra e tij nuk është ekspozuar. Ata po shijojnë pushimet e tyre familjare në Italinë veriore.

LEXO EDHE  Lajm i hidhur! Aktori i njohur ndërron jetë në moshën 16-vjeçare (Foto)

Alketa krahas fotos shkruan: “Djali im është një burrë i vogël.Rreze drite.Zoti të bekoftë”.