E frikshme/ Këngëtarja e njohur tregon VIDEO-n kur theu këmbën gjatë kërcimit

Këngëtarja e njohur Britney Spears ka publikuar një video paksa të frikshme në Instagram, ku tregon momentin kur ka thyer këmbën teksa kërcente.

Këngëtarja tregon se ka 6 muaj pa kërcyer dhe vetëm nga zhurma që bën këmba e saj do ta kuptoni seriozitetin e situatës.

Në video Spears shfaqet e veshur sportive me pantallona të shkurtra të zeza dhe një crop top. Në momentin e fundit shohim sesi këmba përthyhet dhe këngëtarja rrëzohet në dysheme nga dhimbja e tepërt.

Unë kam 6 muaj që nuk kam kërcyer!!!! Dhe po …. E di që jam këmbëzbathur… mos qeshni se e zotëroj më mirë skenën kështu!!!! PS, ju mund të dëgjoni kur kam thyer këmbën këtu   … .. më falni është pak e zhurmshme !!!!!”- shkruan këngëtarja krahas videos në Instagram.

LEXO EDHE  Fjoralba Ponari mendon ti futet politikës