Plas keq grushti mes dy gjimnazisteve në Laç, zihen për një të dashur (VIDEO)

Ka plasur keq sherri mes dy vazjave në një gjimnaz të qyetit të Laçit.

Në video e dërguar në redaksinë e JOQ Albania, duken vajzat të cilat zihen keq me njëra-tjetrën dhe madje tentojnë të kapen për flokësh.

Ngjarja ka ndodhur në gjimnazin e Laçit, ‘At Shtjefën Gjeçovi’ dhe duket se konflikti mes adoleshenteve ka lindur për shkak të një djali.

LEXO EDHE  Masa ekstreme për parandalimin e përhapjes së Covid 19, ja çfarë ndodh në Shqipëri

Në video duket po ashtu një burrë i cili tenton të ndajë dy vajzat.

Mesazhi i personit të pranishëm në vendngjarje:

Tek një gjimnaz në Laç këto dy vajzat po zihen për një të dashur.

JU