Enca Haxhia në zi, jeta i jep goditjen e rëndë

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Enca Haxhia po përjeton momente të vështira pasi babai i saj ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundjeje të rëndë.

Edhe pse këngëtarja nuk ka reaguar në lidhje me lajmin e trishtë, mësohet se i ati i saj, Sokol Haxhia, ndërroi jetë të dielën.

Në faqet e fansave të Encës, numërohen me dhjetëra postime ngushëlluese.

Këngëtarja e ka përmendur shpesh të atin nëpër intervista, si një nga njerëzit që e ka mbështetur më fort në karrierën e saj. Në Instagram, disa orë më parë, Enca publikoi një pjesë të këngës “Ocean” të Karol G, e cila i dedikohet dikujt për të cilin do të kesh gjithmonë dashuri.

LEXO EDHE  Zaimina Vasjari superseksi nga karantina e saj luskoze, tregon si duhet ruajtur marrëdhënia me burrin në izolim

64-vjeçari la pas bashkëshorten, Entelën, dhe dy vajzat. Ngushëllime familjes!