“Superbomba” e Instgramit flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019.

Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të.

Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej vitesh mbeti e paralizuar pasi pësoi sulm në zemër dhe goditje në tru. 24 vjeçarja u shpreh se vdekja e tyre e bëri atë të rritet më shpejt.

“Humba prindërit e mi, babain nga kanceri dhe nënën nga sulmi në zemër dhe goditja në tru.Isha vetëm 17 vjeç kur ajo mbeti e paralizuar dhe duhej të kujdesesha për të. Jam kujdesur për të përreth 7 vite.

Babi u largua nga jeta për shkak të sëmundjes së kancerit dhe mamaja ime nuk e përballoi duke humbur jetën vetëm 7 muaj më pas. Kjo dhimbje më bëri të rritem shumë shpejt” – ka treguar ajo.

 

View this post on Instagram

 

🖤 @gregorio

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

LEXO EDHE  Gent Hazizi del vullnetar në luftën ndaj koronavirusit: Më merrni si shofer ambulance