Inter merr lajmin e madh, rikthehet lideri i ekipit

Mes kaosit nga Coronavirus, që ka pushtuar Italinë, ka edhe një lajm të mirë, por vetëm për ekipin e Interit. Në kuadër të ndeshjes me Juventusin, që zyrtarisht do të luhet pa praninë e tifozëve, zikaltrit marrin një lajm të madh, teksa sipas raportimeve të fundit kapiteni Samir Handanovic do të jetë i gatshëm për ndeshjes e kësaj fundjave. Slloveni mungon që nga ndeshja me Udinesen në transfertë për shkak të një dëmtimi.

LEXO EDHE  Probleme për Juventusin, Higuain dëmtohet dhe humbet ndeshjet e para të Serie A