Njihuni me parashikimin e motit për nesër

Vazhdojnë ditët me diell. Moti vazhdon i qëndrueshëm edhe nesër (e martë, 25 shkurt), pasi sipas IGjEUM, nuk priten reshje.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 5 / 16 °C
në vendet e ulëta: 4 / 17 °C
në vendet malore: 3 / 14 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

LEXO EDHE  Basha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Gëzim Krujës