E shtunë, Shtator 26, 2020
Etiketimet Parashikim

Etiketim: parashikim

Parashikimi i motit për nesër

Nesër parashikohet të ketë mot kryesisht të vranët dhe intervale kthjellimesh. Reshjet e shiut do të bëhen prezente në orët e mesditës fillimisht në Veri-Veriperëndim...

Horoskopi 24 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e enjte 24 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Horoskopi 23 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 23 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Horoskopi 22 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e martë 23 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Horoskopi 20 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e diel 20 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Horoskopi 18 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e premtë 18 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Horoskopi 17 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e enjte 17 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Horoskopi 16 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë 16 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Horoskopi 15 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e martë 15 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Njihuni me parashikimin javor të motit

Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për javën që presim. Dita e Hënë do të ketë mot me alternime...

Horoskopi 12 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 12 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Horoskopi 10 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e enjte 10 shtator 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe...

Horoskopi 8 shtator 2020/ Njihuni me parashikimin e yjeve për shenjën...

Ky është horoskopi për ditën e martë 8 shtator 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...
WhatsApp DENONCO