Premtimet e pambajtura/ Qytetarët zmbrapsin Ramën, e detyrojnë të ikë me ‘bisht nën shalë’ (Video)

Kryeministri Edi Rama tashmë e ka bërë traditë që në pamundësi për tu dhënë përgjigje qytetarëve tenton t’i ofendojë dhe më pas t’ia mbathë.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër video të vizitës së Ramës në fshatrat e Elbasanit, ku siç shihet qytetarët e ‘zhgënjejnë’ sërish kryeministrin e vendit duke i plasur në sy të vërtetën, ndërkohë që sjellja e tij lë për të dëshiruar.

Siç dëgjohet edhe në video qytetari i kërkon llogari Ramës për rrugën e pashtruar, ndërsa ky i fundit largohet me ‘bisht ndër shalë’ sëbashku me Gledian Llatjan dhe taulant Ballën.

LEXO EDHE  Koronavirusi/ Ulet numri i viktimave dhe të infektuarve në Lombardi, ja sa janë regjistruar 24 orët e fundit

Ja postimi i Berishës:

Nga takimi me qytetaret i Edvin Mafise!

Iken me bisht nen shale!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Shiko si pergjigjet rama kur e pyesin per rrugen!Ishte i pari esht i dyti dhe do vi i treti Tallet me njerezit Nuk do tja di fare per popullin Rama ne elbasan fshati bujqes