Shën Valentini/ Meta poston foton romantike me Kryemadhin

Në ditën e Shën Valentinit, ditën e të dashuruarëve, presidenti Ilir Meta ka zgjedhur ta nisë ditën duke postuar në rrjetet sociale një foto romantike me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI Monika kryemadhin.

Ata shfaqen të dy mjaft të qeshur të shtrirë në një lëndinë pranë njëri-tjetrit dhe në diçiturën e fotos presidenti uron më shumë dashuri për të gjithë shqiptarët.

LEXO EDHE  Shkrumbohet nga flakët fabrika dëme të mëdha materiale

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve”, ka hshkruar Meta krahas fotos me Kryemadhin.

Shpeshherë Meta dhe Kryemadhi janë shfaqur të dashuruar në publik dhe të parezervuar në deklaratat për njëri-tjetrin.

Ata janë një nga çiftet më të përfolura të politikës dhe së bashku janë njohur atëherë kur kanë nisur rrugëtimin e tyre politik.