FOTO/ Rama dhe dy qentë, urimi ‘epik’ i Lefter Maliqit për Shën Valentinin

Deputeti Lefter Maliqi ka uruar Shën Valentinin në një formë të veçantë…

Në një postim në rrjetet sociale, ai shpërndan një foto të kryeministrit Edi Rama dhe krah saj një fotografi të dy qenve.

LEXO EDHE  Denoncimi i Boldnews, reagon PD: Babëzia e Veliajt nuk njeh kufi

“Gëzuar Shën Valentinin, kap ctë kapësh (kçk)”, shkruan Maliqi në komentin që shoqëron fotografitë.