Heroinë dhe kokainë në makinë, prangoset 41-vjeçari nga Elbasani

Një 41-vjeçar nga Elbasani është prangosur nga policia pasi iu gjetën doza me heroinë dhe kokainë në makinën e tij.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale B.M.

Sipas policisë, “gjatë kontrollit fizik dhe në automjetin me të cilin lëvizte ky shtetas, iu gjet në cilësinë e provës materiale doza me heroinë dhe kokainë, si dhe automjetin me të cilin ai lëvizte”.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

LEXO EDHE  Koronavirusi u merr jetën çiftit të bashkëshortëve brenda natës/ Emrat