“Golfi” merr flakë pranë Kryeministrisë (FOTO)

Mesditën e kësaj të premteje, një automjet është përfshirë nga flakët te Bulevardi “Dëshmorët e Kombit” në kryeqytet.

Mjeti tip “Golf” me drejtuese shtetasen L.H. ka marrë flakë shumë pranë godinës së Kryeministrisë. Siç shihet nga pamjet, makina ka marrë flakë në pjesën e përparme.

LEXO EDHE  Kreu disa vrasje si hakmarrje ndaj njerëzve të Aldo Bares/ SPAK nis hetimin për bandën e re të Lushnjes

Makina ka marrë flakë në ecje, ku dyshohet së zjarri ka ardhur si pasojë e një difekti teknik te automjetit

Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Punonjësit zjarrfikës kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.