Arbana Osmani ka një surprizë! Së shpejti vjen me një…

Arbana Osmani ka një surprizë për fansat e saj. Ajo së shpejti do të vijë me një projekt të ri dhe këtë e ka zbuluar vetë me një video të postuar së fundmi ku shfaqet duke xhiruar. Moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” i ka bërë të gjithë kurioz me këto pamje.

“Sot, më herët në set për një projekt të ri. E gjeni dot se për çfarë bëhet fjalë?”, ka pyetur Arbana fansat teksa në video shfaqet me një pjatë dhe një gotë verë para.

LEXO EDHE  Roza Lati "thumbon" prezantuesit e rinj: Edhe nëse bëre se*s me shefin eja dhe...

Me këtë foto besojmë se Arbana po tregon që projekti ka të bëjë me ushqimin, por se çfarë mbetet për tu parë në vazhdim.