Zidane i shkaktoi aksident me makinë, fansi i kërkon një “selfie”

Zinedine Zidane pati një aksident me makinë të shtunën. Trajneri pati një përplasje të vogël me një makinë tjetër në një rreth trafiku, rrugës për në fushat e stërvitjes së Real Madrid.

Ignacio Fernandez, pronari i makinës tjetër që u përplas me automjetin e Zidane më në fund ka zbuluar detajet e aksidentit të paparashikuar.

“Sapo e pashë, e njoha dhe i thashë:” Do të doja të isha takuar me ju në rrethana të tjera, por edhe kjo nuk është e keqe,”- tha ai.

LEXO EDHE  Shokon ish-e dashura e tenistit të famshëm: U përpoq të më mbyste me jastëk…

Ignacio i ofroi shefit të rregullonte dokumentet e sigurimeve për Zidane më vonë ndërsa i kërkoi francezit edhe një selfie, shkruan Tribuna.com

“Unë i thashë që mund të kishim një selfie sepse përndryshe, njerëzit nuk do të më besonin nëse do të isha goditur nga makina e Zidane”, shtoi Ignacio.

“Dhe ai me shumë dashamirësi tha po. Ai hoqi kapelën e tij dhe ne e morëm fotografinë.”

Për fat të mirë, si shefi i Real Madridit dhe shoferi tjetër shpëtuan pa u dëmtuar.