Rama ‘kërcënon’ Fevziun gjatë reklamave/ Ja çfarë i kërkoi

Ka qenë një debat aspak i qetë ai i kryeministrit Edi Rama me gazetarët në studion e emisionit Opinion. Kreu i qeverisë është përplasur me gazetarët e ftuar në studio Klodiana Lala, Artan Hoxha, Robert Rakipllari dhe Ervis Iljazaj.

Kryeministri duket se e ka pasur të qëllimshme harxhimin e kohës me gazetarët në studio dhe jo me thelbin e temave që diskutoheshin.

LEXO EDHE  Edi Rama, regjisori që ktheu pompistin në mjek. Di Maio duartroket!

Kur kishte kaluar 1 orë nga emisioni dhe Rama nuk po jepte asnjë përgjigje, moderatori Blendi Fevziu u detyrua të fuste reklamat. Ne pushimin e reklamave Rama i ka thënë Fevziut se do te largohet nga emisioni nëse gazetarja Klodiana Lala nuk pushon.  “Ose unë iki nga emisioni ose do iki ajo”- i ka thënë Rama, Fevziut. /ATNA.info