Florentino Perez uron CR7-n për ditëlindje: “Urime lojtarit më të mirë në botë”

Siç është bërë e ditur tashmë, Cristiano Ronaldo feston ditën e sotme 35-vjetorin e lindjes.

Ndër mesazhet e shumta uruese ndër më të veçantat është ai i Florentino Perez. Në një mesazh, të dërguar përmes gazetës portugeze “Record”, ai ka thënë: “Urime për lojtarin më të mirë në botë, ju kujtojmë dhe ju duam shumë”.

Po kjo gazetë ka publikuar dhe mesazhin e patriotit të tij, Joao Felix: “Nuk dyshoj se Ronaldo është lojtari më i mirë në botë. Dëshiroj të vazhdoj të luaj përkrah tij në kombëtare”.

LEXO EDHE  Zyrtare/ Bayern Munich-Barcelona do të luhet pa praninë e tifozëve