Rozana Radi në të brendshme: Unë jam thjesht një sekretare e opozitës

Rozana Radi ka postuar një foto jo shumë të zakonshme në profilin e saj të Instagramit. Rozana shihet në një foltore, veshur me të brendshme dhe sipër një robdëshambrë ngjyrë floriri. Në dorën e saj të djathtë mban një këpucë, ka vënë syze optike dhe në mendjen e saj shkruhet: Unë jam thjesht një sekretare e opozitës.

Ç’ka dashur të thotë Rozi me këtë? Me anë të këtij postimi ajo po promovon komedinë më të fundit, ku ajo do interpretojë.

Mbase Rozi do të luajë rolin e një sekretareje të opozitës e cila duket shumë seksi.

“ ‘ Mbledhje e jashtëzakonshme ne Parlament’

Nje komedi e cila te rremben qe ne hapjen e dritave!

Ps: Me keni pare keto kohe me Femzanat ne TV por tani keni mundesine te me shikoni nga afer ne teater. Jam e sigurte qe kete te qeshur nuk do ta harroni.

Ju dua”, shkruante Rozana krahas postimit në Instagram.

LEXO EDHE  "Po del një gore"/ Plas keq sherri mes Robert Aliajt dhe Alketa Vejsiut (Video)