Roberti surprizon Nora Istrefin pas ndarjes: Do jesh gjithmonë rruga e jetës time, të dua…

Nora Istrefi ka qenë e ftuar në  emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’ për të surprizuar një fanse por në fakt pati edhe një surprizë për atë. Ishte Robert Berisha, ish-burri i saj,  i cili bëri një dedkim për këngëtaren , që në fakt nuk pritej. Në një video-mesazh ai u shpreh se  Nora dhe Renne janë rruga e jetës së tij dhe se i do shumë.

“Përshendetje Arbana, të përshëndes ty, publikun e emisionit tënd dhe mysafiren që ke aty Norën. Ky mesazh ka qenë special për Norën dhe për të gjithë ato çifte që nuk janë më bashkë. me këngën yime që kisha në festival e RTSH-së që titullohej “Ajo nuk është më rruga jem”, Nora dhe Renee ju gjithmonë do të jeni rruga e jetës sime, ju  dua  fort”, u shpreh Robert Berisha në videomesazh.

LEXO EDHE  Vendos tang* në vend të maskës, arrestohet milarderi i njohur

Pak këtij mesazhi Nora u shpreh: “Ndarja jonë nuk pati arsye tjetër përveçse asaj të konsumimit të një lidhje gati 15 vjeçare”. 

Përveç Robertit, Nora u surprizua edhe nga nëna e saj pasi ajo këndoi në skenë për here të pare prej shumë vitesh, që pas ndarjes nga jeta të bashkëshortit.