Humbi kurorën e “Miss World 2019” por shokon gjithë publikun me reagimin EPIK (Video)

Evenimenti i bukurisë “Miss World 2019” ku fituese u shpall Miss Xhamajka, Toni-Ann Singh u mbajt së fundmi në Londër. Miss Nigeria Nyekachi Douglas dhe Miss Brazili Elis Coelho ishin gjithashtu në garë si pretendente të fitores së kurorës.

Miss Nigeria, Nyekachi ndonëse nuk e fitoi kurorën, fitoi zemrat e shumë njerëzve falë një reagimi emocionues. Kur u dëgjua emri i Miss Xhamajkës, Nyekachi shprehu gëzim për suksesin e rivales së saj.

LEXO EDHE  Gent Hazizi del vullnetar në luftën ndaj koronavirusit: Më merrni si shofer ambulance

Ajo nisi të bërtiste nga lumturia dhe tha “Po vajzë ia dole”. Konkurrentet më pas u përqafuan me njëra-tjetrën.

Nyekachi Douglas zuri vendin e tretë në konkursin e bukurisë. Vendin e parë e zuri Miss Xhamajka, Toni-Ann Singh dhe vendin e dytë Miss Brazili, Elis Coelho.