Derbi/ Nuk mungoi “Rama ik” dhe “Braçe bib**…”, u bezdis dhe Olsi Rama (VIDEO)

Ashtu si në ndeshjen përuruese të “Air Albania Stadium”, Shqipëri-Francë, thirrja “Rama ik”, me sfond politik, u përsërit dhe dëgjua edhe në derbin e kryeqytetit, Partizani-Tirana.

Ishte krahu bardheblu ai që e përsëriti disa herë, teksa drejtori i Partizanit, Olsi Rama, vëllai i kryeministrit, u duk tejet i bezdisur, ashtu si edhe zv kryeministri Braçe, tifoz i Partizanit.

LEXO EDHE  Respiratorët e tenderuar nga Qeveria/ Vokshi: Pse hesht SPAK

Edhe ndaj tij, thirrjet “Erjon Braçe bibil… lalala” u dëgjuan fort dhe disa herë nga tifozeria bardheblu.