“Më shaj e tallu por njerëzit dashurohen me mua!”/ U rrahën për një djalë, Einxhel Shkira thumbon Kejvinën

Einxhel Shkira ka publikuar disa foto në Instastory-n e saj, ku me anë të disa shprehjeve jep disa mesazhe.

Prezantuesja e emisionit sportiv shkruan se njerëzit dashurohen lehtësisht me të, pasi i përket shenjës së shigjetarit në horoskop dhe sipas saj, sado që e tallin në rrugën drejt famës, Einxheli gjithmonë e kalon me të qeshura.

LEXO EDHE  Demi Rose nuk njeh limite, i vë 'flakën' rrjetit me foton 'hot'

“Ata i bëjnë miqtë lehtë dhe shpesh pa dashje i bëjnë njerëzit të dashurohen me ta. Sado që sulmohen tallen, shahen në rrugën drejt famës, ata e kalojnë gjithçka me një postim dhe shumë të qeshura, a thua se shigjetat nuk drejt tyre,”– shkruan ajo në dy postime.