“Të Pëlqen Të Filmosh”/ Ronaldo provokon “Njeriun” E Ramës

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka provokuar personin që po filmonte takimin e tij me dy fëmijët shqiptarë që shpëtuan nga tërmeti duke u hedhur nga dritarja.

Teksa Ronaldo po firmoste bluzën e tij dhe t’ia jepte tifozit të vogël, pa kamerën që e filmonte gjithë kohës, ndërsa ishin live në facebook-un e kryeministrit Edi Rama.“Të pëlqen të filmosh?”– e pyet Ronaldo personin që ndodhej pas kamerës dhe fillon të qeshë.

LEXO EDHE  Hamilton nuk njeh konkurrentë, fiton “pole position” e radhës në Sochi

“Po…”- përgjigjet vetë Rama si për të mbyllur bisedën dhe të gjithë fillojnë të qeshin…