“T’a hoksha…”/ Fansi puth me zor balerinën e njohur shqiptare, plas sherri (Video)

Balerina e njohur Isida Mollaymeri, ka qënë “viktima” e radhës e kamerës së fshehtë të emisionit “ThumbON”.

Gazetari Ronaldo Sharka e ka ftuar Isidën për një intervistë në një lokal, ku ndodhej edhe një fans i çmendur i saj. Aktori fillimisht e ka puthur balerinën teksa bënte një foto me të.

Më pas gjatë gjithë intervistës së saj, aktori e ngacmonte me fjalë duke e provokuar.

“T’a hoksha… Si më del atje në televizor,”-thotë aktori me zë të lartë në mënyrë që balerina ta dëgjojë.

 

LEXO EDHE  Muzika në zi/ Ndërron jetë nga koronavirusi këngëtari i famshëm! Emri (Foto)

Sherri nisi më pas kur “fansi” pengon intervistën dhe insiston që të njihet personalisht me Isidën. Ajo çohet dhe fshihet pas kameramanit, deri në momentin që zbulon se është kamer e fshehtë.